AF0805FR-0748K7L
MFR.Part #
AF0805FR-0748K7L
JLCPCB Part #
C5942766
Description
-55℃~+155℃ 125mW 48.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS