AF0805FR-07464KL
MFR.Part #
AF0805FR-07464KL
JLCPCB Part #
C6118858
Description
-55℃~+155℃ 125mW 464kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS