AF0805FR-07442RL
MFR.Part #
AF0805FR-07442RL
JLCPCB Part #
C2105262
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 442Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS