AF0805FR-073K24L
MFR.Part #
AF0805FR-073K24L
JLCPCB Part #
C5549636
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.24kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS