AF0805FR-07316KL
MFR.Part #
AF0805FR-07316KL
JLCPCB Part #
C5549626
Description
-55℃~+155℃ 125mW 316kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS