AF0805FR-07300KL
MFR.Part #
AF0805FR-07300KL
JLCPCB Part #
C2105096
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 300kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS