AF0805FR-072M2L
MFR.Part #
AF0805FR-072M2L
JLCPCB Part #
C4086891
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.2MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS