AF0805FR-072K55L
MFR.Part #
AF0805FR-072K55L
JLCPCB Part #
C5560556
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.55kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS