AF0805FR-071K2L
MFR.Part #
AF0805FR-071K2L
JLCPCB Part #
C2109211
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS