AF0805FR-07182KL
MFR.Part #
AF0805FR-07182KL
JLCPCB Part #
C6463295
Description
-55℃~+155℃ 125mW 182kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS