AF0805FR-07130KL
MFR.Part #
AF0805FR-07130KL
JLCPCB Part #
C2105283
Description
-55℃~+155℃ 125mW 130kΩ 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS