AF0805FR-07124KL
MFR.Part #
AF0805FR-07124KL
JLCPCB Part #
C20144091
Description
-55℃~+155℃ 124kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS