AF0603JR-0775RL
MFR.Part #
AF0603JR-0775RL
JLCPCB Part #
C144123
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 75Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS