AF0603JR-0727RL
MFR.Part #
AF0603JR-0727RL
JLCPCB Part #
C7071265
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS