AF0603JR-07120RL
MFR.Part #
AF0603JR-07120RL
JLCPCB Part #
C6118823
Description
-55℃~+155℃ 100mW 120Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS