AF0603FR-1326K1L
MFR.Part #
AF0603FR-1326K1L
JLCPCB Part #
C7071261
Description
-55℃~+155℃ 100mW 26.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS