AF0603FR-078K2L
MFR.Part #
AF0603FR-078K2L
JLCPCB Part #
C2838726
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 8.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS