AF0603FR-07590RL
MFR.Part #
AF0603FR-07590RL
JLCPCB Part #
C7213288
Description
-55℃~+155℃ 100mW 590Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS