AF0603FR-07560RL
MFR.Part #
AF0603FR-07560RL
JLCPCB Part #
C1882616
Description
-55℃~+155℃ 100mW 560Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS