AF0603FR-0751KL
MFR.Part #
AF0603FR-0751KL
JLCPCB Part #
C2838727
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS