AF0603FR-074K99L
MFR.Part #
AF0603FR-074K99L
JLCPCB Part #
C1883523
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.99kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS