AF0603FR-0744R2L
MFR.Part #
AF0603FR-0744R2L
JLCPCB Part #
C5560435
Description
-55℃~+155℃ 100mW 44.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS