AF0603FR-07422KL
MFR.Part #
AF0603FR-07422KL
JLCPCB Part #
C6499399
Description
-55℃~+155℃ 100mW 422kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS