AF0603FR-07402RL
MFR.Part #
AF0603FR-07402RL
JLCPCB Part #
C4232756
Description
-55℃~+155℃ 100mW 402Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS