AF0603FR-07340RL
MFR.Part #
AF0603FR-07340RL
JLCPCB Part #
C20144066
Description
-55℃~+155℃ 100mW 340Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS