AF0603FR-072R4L
MFR.Part #
AF0603FR-072R4L
JLCPCB Part #
C5560405
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS