AF0603FR-072K67L
MFR.Part #
AF0603FR-072K67L
JLCPCB Part #
C2897340
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.67kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS