AF0603FR-0724R9L
MFR.Part #
AF0603FR-0724R9L
JLCPCB Part #
C2099149
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.9Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS