AF0603FR-07200RL
MFR.Part #
AF0603FR-07200RL
JLCPCB Part #
C144092
Description
-55℃~+155℃ 100mW 200Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS