AF0603FR-071M82L
MFR.Part #
AF0603FR-071M82L
JLCPCB Part #
C6118782
Description
-55℃~+155℃ 1.82MΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS