AF0603FR-071K91L
MFR.Part #
AF0603FR-071K91L
JLCPCB Part #
C5560380
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS