AF0603FR-07174RL
MFR.Part #
AF0603FR-07174RL
JLCPCB Part #
C6118779
Description
-55℃~+155℃ 100mW 174Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS