AF0603FR-07113RL
MFR.Part #
AF0603FR-07113RL
JLCPCB Part #
C7071216
Description
-55℃~+155℃ 100mW 113Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS