AF0603FR-07113KL
MFR.Part #
AF0603FR-07113KL
JLCPCB Part #
C7213253
Description
-55℃~+155℃ 100mW 113kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS