AF0603FR-07105RL
MFR.Part #
AF0603FR-07105RL
JLCPCB Part #
C6118771
Description
-55℃~+155℃ 100mW 105Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS