AF0603DR-072K26L
MFR.Part #
AF0603DR-072K26L
JLCPCB Part #
C4325778
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.26kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS