AF0402JR-0730RL
MFR.Part #
AF0402JR-0730RL
JLCPCB Part #
C144058
Description
-55℃~+155℃ 30Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS