AF0402FR-07910KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AF0402FR-07910KL
JLCPCB Part #
C6118762
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 63mW 910kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS