AF0402FR-077R87L
MFR.Part #
AF0402FR-077R87L
JLCPCB Part #
C6119648
Description
-55℃~+155℃ 63mW 7.87Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS