AF0402FR-07680RL
MFR.Part #
AF0402FR-07680RL
JLCPCB Part #
C1882587
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 680Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS