AF0402FR-0761R9L
MFR.Part #
AF0402FR-0761R9L
JLCPCB Part #
C2098046
Description
-55℃~+155℃ 50V 61.9Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS