AF0402FR-0747KL
MFR.Part #
AF0402FR-0747KL
JLCPCB Part #
C6463130
Description
-55℃~+155℃ 47kΩ 50V 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS