AF0402FR-0743K2L
MFR.Part #
AF0402FR-0743K2L
JLCPCB Part #
C2097969
Description
-55℃~+155℃ 43.2kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS