AF0402FR-07432KL
MFR.Part #
AF0402FR-07432KL
JLCPCB Part #
C20144011
Description
-55℃~+155℃ 432kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS