AF0402FR-073K48L
MFR.Part #
AF0402FR-073K48L
JLCPCB Part #
C4202162
Description
-55℃~+155℃ 3.48kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS