AF0402FR-07374RL
MFR.Part #
AF0402FR-07374RL
JLCPCB Part #
C6499356
Description
-55℃~+155℃ 374Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS