AF0402FR-072K21L
MFR.Part #
AF0402FR-072K21L
JLCPCB Part #
C723386
Description
-55℃~+155℃ 2.21kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS