AF0402FR-07287RL
MFR.Part #
AF0402FR-07287RL
JLCPCB Part #
C20143966
Description
-55℃~+155℃ 287Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS