AF0402FR-071R21L
MFR.Part #
AF0402FR-071R21L
JLCPCB Part #
C20143938
Description
-55℃~+155℃ 1.21Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS