AF0402FR-071M5L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AF0402FR-071M5L
JLCPCB Part #
C5549436
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS